ART / Oil paintings / Oil painting 13249413
nr 1324 9413
OIL PAINTING
unidentified artist. Gettlinge, Öland. Signerad J. N, 33. Oil on canvas, 79x34 cm,
Oidentifierad konstnär. Gettlinge, Öland. Signerad J. N, 33. Olja på duk, 79x34 cm
SEK 600
Monday May 4 2020
at 19:31:32
100 kr
150 kr
250 kr
400 kr
450 kr
500 kr